Observera att detta är hållplatser för ordinarie linjesträckning.
- Start destination, USÖ S:a Grev Rosengatan (Örebro kn)
- Järnvägsgatan, Örebro
- Svampen (Örebro kn)
- Hagabyvägen (Örebro kn)
- Norra Kyrkogården (Örebro kn)
- Krematoriet (Örebro kn)
- Sliparevägen Lillån (Örebro kn)
- Kåvivägen Lillån (Örebro kn)
- Lillåns skola (Örebro kn)
- Kårstavägen norra Hovsta (Örebro kn)
- Kvinnerstavägen (Örebro kn)
- Kvinnerstaskolan (Örebro kn)
- Gammelgården (Örebro kn)
- Brunnstorp (Örebro kn)
- Vallaholm (Örebro kn)
- Kvinnerstatorp (Örebro kn)
- Nyängshagen (Örebro kn)
- Sigtunavägen (Örebro kn)
- Ölmbrotorp Dyltabruk (Örebro kn)
- Brunnsjötorp södra (Örebro kn)
- Brunnsjötorp norra (Örebro kn)
- Arrudsvägen (Örebro kn)
- Ervalla stationsväg (Örebro kn)
- Ekeberg (Örebro kn)
- Södra Dylta (Örebro kn)
- Lindås (Örebro kn)
- Korskrogen (Örebro kn)
- Axbergshammars skola (Örebro kn)
- Axbergshammars gård (Örebro kn)
- Sjövik (Örebro kn)
- Axbergshammar Lv831/827 (Örebro kn)
- Tingstorp (Örebro kn)
- Björkarna (Örebro kn)
- Löt (Örebro kn)
- Ervalla kyrka (Örebro kn)
- Ervalla gård (Örebro kn)
- Ängslätt (Örebro kn)
- Avdala skola (Örebro kn)
- Avdala (Örebro kn)
- Hagalund (Lindesberg kn)
- Liavägen (Lindesberg kn)
- Hinsebergsvägen (Lindesberg kn)
- Norrby, Frövi (Lindesberg kn)
- Frövibro (Lindesberg kn)
- Skogsstigen (Lindesberg kn)
- Frövifors (Lindesberg kn)
- Fröviforsvägen (Lindesberg kn)
- Frövi Resecentrum (Lindesberg kn)
- slutdestination, Fröviskolan (Lindesberg kn)