Observera att detta är hållplatser för ordinarie linjesträckning.
- Start destination, Posthornsgatan Björkhaga Örebro (Örebro
- Postmästaregatan Björkhaga (Örebro kn)
- Korsbandsgatan Björkhaga (Örebro kn)
- Vaktelvägen Haga (Örebro kn)
- Domherregatan Haga (Örebro kn)
- Haga centrum (Örebro kn)
- Tornfalkgatan (Örebro kn)
- Tengvallsgatan (Örebro kn)
- Slåttervägen (Örebro kn)
- Älvtomtagatan (Örebro kn)
- Karlslundsgatan (Örebro kn)
- Kulturkvarteret (Örebro kn)
- Örebro Resecentrum (Örebro kn)
- USÖ S:a Grev Rosengatan (Örebro kn)
- USÖ Entré H-huset (Örebro kn)
- USÖ Akuten (Örebro kn)
- Wadköpingsvägen (Örebro kn)
- Bygärdesgatan (Örebro kn)
- Salsmästaregatan Almby (Örebro kn)
- Ingenjörsgatan (Örebro kn)
- Holländaregatan (Örebro kn)
- Valsaregatan (Örebro kn)
- Tärnvägen (Örebro kn)
- Tybblelundsvägen (Örebro kn)
- Fakultetsgatan (Örebro kn)
- slutdestination, Universitetsplatsen (Örebro kn)