Observera att detta är hållplatser för ordinarie linjesträckning.
- Start destination, Posthornsgatan Björkhaga Örebro (Örebro
- Nya kyrkogården Längbro (Örebro kn)
- Motionscentralen Karlslund (Örebro kn)
- Karlslunds Herrgård (Örebro kn)
- Stödjegränd Solhaga Örebro (Örebro kn)
- Stolpgränd Solhaga (Örebro kn)
- Vaktelvägen västra Haga (Örebro kn)
- Risbergska (Örebro kn)
- Västra Vintergatan Rosta (Örebro kn)
- Rosta centrum (Örebro kn)
- Trumpetaregatan (Örebro kn)
- Hagagatan (Örebro kn)
- Kulturkvarteret (Örebro kn)
- Örebro Resecentrum (Örebro kn)
- Olaus Petrikyrkan (Örebro kn)
- Bromsplan (Örebro kn)
- Längbrotorg (Örebro kn)
- Phragménsvägen (Örebro kn)
- Norrby (Örebro kn)
- Pettersberg (Örebro kn)
- Svampen östra (Örebro kn)
- Ringstorpsvägen (Örebro kn)
- Utgårdsvägen Ringstorp (Örebro kn)
- Nolhagavägen Ringstorp Örebro (Örebro kn
- Karosserigatan (Örebro kn)
- Skottvägen (Örebro kn)
- Kornellvägen (Örebro kn)
- Tujavägen Lillån (Örebro kn)
- Ligustervägen Lillån (Örebro kn)
- Vinterhagsvägen Lillån (Örebro kn)
- Klockarängsvägen Lillån (Örebro kn)
- Östanbergsvägen (Örebro kn)
- Stenbovägen Lillån (Örebro kn)
- Rödklövervägen Lillån (Örebro kn)
- slutdestination, Lillåns vårdcentral Örebro (Örebro kn)